İçerik Geliştirme

Web sitenizin Google ve diğer arama motorlarında üst sırada çıkması ve kalıcı bir yer edinmesi için içeriklerinizin kaliteli, özgün ve sürekli güncellenebilir olması gerekmektedir.

Home > İçerik Geliştirme

İçerik Geliştirme Nedir?

Web sitenizin içeriğinin kaliteli olması kendinizi iyi tanıtmanızın yanı sıra, ziyaretçileriniz açısından tatmin edici bir bilgi kaynağı aynı zaman da Arama Motorları açısından farkedilir olmanızı sağlar. Arama motoru optimizasyonu için yapılan birçok çalışmanın yanında en önemli etkenlerden biri de İçerik Geliştirme dir. Sitenize ne kadar yoğun bir içerik geliştirme programı uygularsanız, ziyaretçi trafiğiniz o kadar artış gösterecek ve Google’da ilk sıralarda çıkmanıza büyük katkı sağlayacaktır.

Seo Danışmanlığı hizmeti kapsamında mevcut web sitenizdeki içeriklerin iyileştirilmesi öncelikli sıradadır. İçeriklerin özgün olması, doyurucu ve düzgün bir dille yazılması,kullanılan görsellerin uyumu, sitenizdeki yazıların sürekli güncellenmesi ve yeni yazılar girilmesi SEO için önemli bir kriterdir.

Seo Uyumlu Metin Yazımı

Başta Google olmak üzere arama motorları sık sık üst sıralarda çıkma kriterlerini günceller. Bu da sitenizdeki içeriklerin belli aralıklarla güncellenmesi gerektiği anlamına gelir. Sayfanızda üst sıralarda çıkmak istediğiniz kelimlerin baz alınarak yapıldığı Seo Uyumlu Metin Yazımı doğru uygulandığı taktirde, rakiplerinizi geride bırakmanızı ve sitenizin Google’da 1.sayfada çıkmasını kolaylaştırır.

Seo uyumlu metin yazımının da farklı teknikleri vardır. Anahtar kelimlerinizi sürekli tekrarlarmak yapılan en büyük yanlıştır. Farklı olanı en iyi şekilde sunmalı, Google ve diğer arama motorlarını bir kullanıcı olarak düşünerek, “En kapsamlı bilgiyi insanlara en basit şekilde nasıl sunarım diye düşünmek” gerekir.

Sadece içerikleriniz Arama Motoru Optimizasyonu’na uyumlu şekilde yazılması yeterli değildir. Basın bültenleriniz, Sosyal medya paylaşımlarınız, diğer forumlarda ve bloglarda yaptığınız tanıtımlar gibi internette gerçekleştirdiğiniz tüm Pazarlama Faaliyetleri için Seo Uyumlu Metin yazımı gerekmektedir.

 

Güncel Siteleri Arama Motorları Fark Eder!

Web sitenizin güncel olması, hedeflediğiniz kullanıcı kitlesi sayısının artışında birebir katkı sağlamaktadır. Aynı zamanda içeriği güncel tutan web siteleri Arama Motorları tarafından farkedilerek sürekli takip altına alınır. Eğer içerikleriniz de kaliteli ise Google sizi “Kaliteli içerik, güncel içerik sunan bir web sitesi” olarak tanıyarak, sitenizi Google’da 1.sayfaya çıkarır.

FİKHİR.com İçerik Geliştirme Çalışması

Fikhir.com ekibi olarak size Farkedilir, Kaliteli, Özgün ve Doyurucu İçerikler hazırlamayı taahhüt ediyoruz.

FİKHİR.com ©2005-2014 İçeriklerin Tüm Hakları Saklıdır

Arama Motoru Optimizasyonu | SEO | Google Reklamları | SEM